Email

Rasoul.azhdari@gmail.com

Phone

۰۲۱-۷۷۰۸۳۸۴۵

تهران، مینی سیتی، شهرک قائم، خیابان مهرآسا، پلاک ۶۴

کامل ترین مقاله شیشه سکوریت

اجرا و نصب شیشه سکوریت در محلات تهران

مطالب

مزایای شیشه سکوریتی

مطالب

لیست یراق آلات شیشه سکوریت

سکوریت شیشه

سکوریت شیشه

شیشه پنجره دوجداره سکوریت و یا شیشه سکوریت اتوماتیک :

شیشه دوجداره سکوریت ابتدا شیشه را در کارخانه شیشه سکوریت به ابعادی که نیاز است برش داده سپس یراق شیشه سکوریت را داخل کوره گذاشته تا زمانی که شیشه حدودا به دمای ذوب برسد وقتی شیشه به آن حرارت رسید سپس آن را خیلی سریع خنک می کنند و برش شیشه سکوریت صورت می گیرد. این فرایند باعث می شود شیشه کاملا خشک شود و ترک های بسیار ریزی که قابل دیدن نیست دورن شیشه بوجود آید و در زمان شکستن به تیکه های بسیار ریز تبدیل می شود. دستگیره شیشه سکوریت نیز متناسب با طرح اجرا و نصب می گردد.

شیشه سکوریت یا شیشه میرال چیست؟

میرال نام نوعی شیشه است از شیشه سکوریت که در حدود چند برابر قوی‌تر از شیشه های عادی است. برخلاف نوع حرارت دیده ، که می‌تواند به ذرات دندانه ‌دار کوچک که خطرناک است شکسته شود ، این محصول هنگامی‌که شکسته می‌شود به تکه‌های نسبتاً بی‌ضرر خرد می‌شود و در نتیجه ، در محیط‌هایی که در آن سلامت انسان یک مسئله مهم است استفاده می‌شود. شیشه میرال جزیی از شیشه سکوریت است . در ادامه به قیمت شیشه میرال و قیمت شیشه سکوریت مغازه می پردازیم .

اگر بدنبال این مطالب هستید تا پایان مقاله همراهی بفرمائید :

استعلام قیمت شیشه سکوریت از کجا بپرسم ؟

نصاب شیشه سکوریت می خواستم ؟

یراق آلات شیشه سکوریت چی هست ؟

قیمت شیشه میرال مغازه رو می خواستم ؟

انواع مدل های شیشه سکوریت ؟

شیشه سکوریت شکسته یا ترک خورده ؟

سکوریت_شیشه

قبل از انتخاب نوع شیشه بهتر است بدانیم شیشه سکوریت چیست؟

همچنین جالب است بدانید شیشه ها پس از اعمال عملیات ویژه سکوریت شدن، ضخامت اولیه شان هیچ تغییری نمیکند و تنها با استفاده از فناوری های به روز امتیازات جدیدی پیدا می کنند و در ضخامت شیشه سکوریت موثر است، بدون اینکه تغییری در رنگ، شفافیت و ضخامت آن ها حاصل گردد. امتیازات ویژه شیشه های سکوریت باعث شده است از آن ها در اماکن مختلفی استفاده گردد؛ از جمله در صنعت خودرو سازی و در شیشه های خودرو ها تا همان طور که گفته شد در صورت ضربه و شکستن احتمالی، شیشه ها به قطعات خیلی ریز و البته با لبه‌ های صیقلی و غیر برنده تبدیل گردند و باعث شود افراد داخل ماشین در امنیت کامل باشند. همچنین از شیشه های سکوریت در درب‌ ها، به‌ عنوان صفحه مانیتور و صفحه گوشی های تلفن همراه، شیشه ویترین مغازه و فروشگاه های مختلف، شیشه های تراس و بالکن، شیشه راه پله و شیشه های درب های پله فرار، پارتیشن های شیشه ای، شیشه دور دوش حمام، کف شیشه ای، آکواریوم ها و … نیز استفاده میشود.

عوامل تاثیرگزار بر قیمت شیشه سکوریت

نوع شیشه برحسب کریستال، وین وایت، سوپر جکسر، فلوت و شیت است. نوع برش شیشه

که به صورت ساده یا الگویی با CNC است. دارا بودن

جاساز و سوراخکاری ساده روی شیشه یا عدم سوراخکاری و عملیات جاساز زنی روی شیشه در

قیمت آن تاثیرگزار است. سایز

شیشه بر مبنای پرت شیشه یا جام ویزه بودن شیشه قیمت آن تاثیرگزار است. نوع ابزار دور

تا دور شیشه که می تواند اول براق یا مات، دیاموند تخت براق یا مات، تراش ۰.۵ تا ۴

سانت، کنگره، زاویه تک پله، زاویه دو پله، زاویه سه پله، … بر

روی قیمت شیشه سکوریت تاثیرگزار است.

از طریق شماره تماس زیر می توانید سفارش شیشه سکوریت داشته باشید

فروش اینترنتی یراق آلات شیشه سکوریت

شیشه سکوریت دودی چیست؟

به دلیل ابعاد بزرگ شیشه‌ها در برخی از پروژه‌ها، بهتر است ، که از شیشه‌های دوجداره سکوریت شده استفاده کرد. سکوریت کردن شیشه‌ها موجب مقاومت بیشتر آن‌ها در برابر فشار و ضربه خواهد شد. البته برای آنکه فضای داخلی بیش از حد تاریک نشود ، بهتر است هنگام ساخت شیشه دوجداره دودی ، یکی از شیشه‌ها را فلوت ساده انتخاب کرد. در صورتی که هنگام ساخت شیشه دوجداره سکوریت از دو شیشه دودی استفاده شود ، نور خورشید حتی به صورت غیر مستقیم نیز وارد فضای داخلی نخواهد شد و این فضا از روشنایی نور آفتاب بی‌بهره خواهد ماند.

نکات مهم درباره شیشه سکوریت یا میرال !!!

شیشه میرال از پرکاربردترین شیشه های مورد استفاده در صنایع می باشد چرا که این نوع شیشه از مقاومت بالایی برخوردار است و توانایی مقاومت در برابر فشار و ضربه را دارد. اما مهم ترین نکته در نصب شیشه میرال ، برش و اندازه های آن است. این شیشه باید قبل از نصب ، اندازه های مورد نیاز آن مشخص باشد و سپس به مقداری که نیاز است برش داده شود ، چرا که بعد از برش شیشه اگر همان اندازه ای که لازم داریم نباشد ، دیگر امکان تغییر در اندازه های آن نیست.

مزایای شیشه سکوریت

ایمنی بالا شیشه های میرال در برابر ضربه مقاومت بالایی دارند و در صورت شکستن ، به شکل قطعات کوچک با لبه های صیقلی خرد شده و بدون خطر برندگی فرو می ریزند.

مقاومت دمایی شیشه های میرال به دلیل داشتن مقاومتی که در برابر سرما و گرما دارند ، گزینه ی مناسبی برای استفاده در نمای خارجی ساختمان ها هستند .

تنوع در طرح و رنگبندی

تنوع بالای طرح و رنگ شیشه های میرال ، از دیگر مزایای این نوع شیشه است که سبب شده در طراحی دکوراسیون ها از آن ها استفاده ی فراوانی شود.

شیشه سکوریت فرآیند سکوریت کردن شیشه به صورت یکنواخت گرم شده تا به دمای نرمی شیشه یعنی بالای ۷۰۰ درجه سانتی گراد برسیم. سپس این شیشه گرم شده، به وسیله دمیدن هوای سرد به صورت همزمان به هر دو طرف شیشه سریعا سرد می گردد. در طول این فرآیند، شیشه را تا مرحله نرم شدن در بالای ۷۰۰ درجه سانتی گراد حرارت داده و سپس فورا به هر دو طرف شیشه هوایی بسیار خنک وزیده می گردد. با توجه به این که در مرحله سردسازی شیشه، لایه های بیرونی به نسبت لایه های درونی سریع تر سرد می گردند، این امر سبب استحکام بالای شیشه می شود. از لحاظ علم مکانیک نیز وقتی سطح شیشه سریع تر از مرکز آن سرد شود، تنش های دائمی در شیشه ایجاد شده که نتیجه ی آن استحکام شیشه خواهد بود.

مقاوم بودن شیشه سکوریت در مقابل حرارت

شیشه سکوریت در مقابل حرارت بالا مقاوم بوده و می تواند تا دمای ۷۰۰ درجه سانتی گراد گرما را تحمل نماید، به همین دلیل در آپارتمان و ساختمان ها از شیشه سکوریا به عنوان دودبند استفاده می شود چنانچه یکی از واحد ها دچار حریق شد شیشه سکوریت به علت تحمل زیاد حرارت (گرما) مانع از نفوذ شعله های آتش به واحدهای مجاور شده و همچنین مانع ورود دود به راه پله و آسانسور می شود تخلیه آپارتمان به سهولت انجام می پذیرد و هیچ کدام از افرادی که از راه پله و آسانسور اقدام به تخلیه آپارتمان نموده اند دچار سوختگی و گاز گرفتگی و برودت هوا نمی شوند.

شیشه سکوریت یک شیشه نشکن

شیشه سکوریت به عنوان شیشه نشکن نیز شناخته می گردد. اولین شیشه سکوریت تولید شده به ۱۲۰سال پیش بازگشته و از آن زمان تاکنون پیشرفت قابل ملاحظه ای در زمینه شیشه سکوریت یا شیشه نشکن صورت گرفته است. شیشه سکوریت با توجه به مقاومت بالا و ایمنی آن و این که کم ترین خطر را در صورت شکستن دارد و همچنین از مقاومت حرارتی نسبتاً بالایی برخوردار بود، توانست در بازار بسیار موفق عمل کند.

نکات مهم درباره شیشه سکوریت یا میرال

شیشه میرال از پرکاربردترین شیشه های مورد استفاده در صنایع می باشد چرا که این نوع شیشه از مقاومت بالایی برخوردار است و توانایی مقاومت در برابر فشار و ضربه را دارد. اما مهم ترین نکته در نصب شیشه میرال ، برش و اندازه های آن است. این شیشه باید قبل از نصب ، اندازه های مورد نیاز آن مشخص باشد و سپس به مقداری که نیاز است برش داده شود ، چرا که بعد از برش شیشه اگر همان اندازه ای که لازم داریم نباشد ، دیگر امکان تغییر در اندازه های آن نیست.

مهم ترین شیشه از نظر امنیتی از بین انواع شیشه ها می توان شیشه سکوریت ساختمانی را نام برد که جزو مهمترین نوع از انواع شیشه های ایمنی در صنعت شیشه شناخته شده است، تولید اولین شیشه سکوریت به ۱۰۰ سال قبل برمی گردد و از آن زمان تا به حال پیشرفت قابل ملاحظه ای در تولید این نوع شیشه ها صورت گرفته است. با گذشت سالها از تولید شیشه و با توجه به افزایش قیمت انواع شیشه سکوریت، تمایل به استفاده از این شیشه سکوریت در کشور افزایش یافت است. در ایران نیز کارخانه‌های زیادی اقدام به تولید انواع شیشه سکوریت نموده‌اند. شیشه سکوریت نسبت به شیشه معمولی بسیار محکم‌تر بوده و از امنیت بالایی برخوردار می‌باشد. علاوه بر این شیشه سکوریت نسبت به فشار و برخورد ضربه بسیار مقاوم می‌باشد و درصورتی هم که ضربه به‌قدری محکم باشد که باعث شکستن شیشه شود، شیشه به قطعات ریزی که برنده نیستند تبدیل می‌شود .

از انواع شیشه سکوریت می توان  1) شیشه خم  2) شیشه تاشو  3) شیشه سندبلاست

شیشه سکوریت ساختمانی شیشه سکوریت چیست و چرا از آن در مکان هایی مانند بانک ها ، ادارات، مغازه ها و فروشگاه‌ ها و … از این شیشه سکوریت ساختمانی استفاده می کنند تا علاوه بر زیبایی آن و متنوع بودن در رنگ های مختلف دارد، از انتقال اشعه UV جلوگیری کند و با استحکام بالایی که دارد از ورود اشخاص از طریق شکستن شیشه جلوگیری به عمل آورد. شیشه های سکوریت در ابعاد سوپر جام ( ۳۲۰۰ میلیمتر * ۶۰۰۰ میلیمتر ) از ضخامت ۴ الی ۱۹ میلیمتر تولید می شود . لازم به ذکر است همان طور که اشاره شد شیشه های سکوریت در ظاهر هیچ تفاوتی با شیشه های معمولی ندارند. به عنوان مثال بر خلاف تصور رایج که گمان می شود شیشه سکوریت با ضخامت یکسان، وزن بیشتری از شیشه های معمولی دارد، باید گفت که اصلا چنین تصوری صحیح نیست. اسپایدری یکی از انواع پرکاربرد و رایج ، اسپایدری است. اسپایدری از جمله درب های جدید است که با توجه به حرکت خطی و افقی که دارد، فضای بسیار کمی را اشغال می کند. درب های شیشه ای اسپایدری غالبا به صورت تک لنگه است و در موارد معدودی به صورت دو لنگه نیز استفاده می شود. شیشه های مورد استفاده در این مدل درب غالبا به صورت ۱۰ میل سکوریت است. البته قابلیت استفاده از شیشه دو لایه ۵ میل سکوریت لمینیت شده، ساتینا و یا رنگی طرحدار است که با توجه به کاربری فضای مورد استفاده از شیشه مناسب استفاده می شود. از موارد بسیار حائز اهمیت در درب های شیشه ای اسپایدری یراق آلات آن است. یراق آلات مورد استفاده تماما استیل ۳۰۴ ضخیم و وارداتی بوده و همچنین دارای گارانتی است. برند یراق مورد است.

مطالعه مقالات بیشتر در حوزه شیشه سکوریت

شیشه بین کابینتی چیست، بررسی و معرفی انواع شیشه

شیشه بین کابینتی چیست، بررسی و معرفی انواع شیشه شیشه بین کابینتی روش های استفاده از شیشه در کابینت آشپزخانه گنجاندن شیشه در طراحی کابینت آشپزخانه شما راهی فوق العاده برای نمایش ظروف، کتاب های آشپزی و سایر موارد زیبای شماست.

اجرا و نصب بالکن شیشه ای تاشو در تهران

اجرا و نصب بالکن شیشه ای تاشو در تهران سیستم بالکن شیشه ای چیست؟ سیستم‌های شیشه بالکن بدون فریم برای پوشش دادن و حفاظت از بالکن شما با سبک طراحی شده‌اند. آن‌ها برای سال‌ها و سال‌ها شام و لحظات خوب طراحی شده‌اند.

نرده شیشه ای شیشه سکوریت

نرده شیشه ای ویلایی نرده شیشه ای شیشه سکوریت شیشه که می‌تواند ضربه بزند از تاثیر اتفاقی به ورود اجباری، شیشه می‌تواند خانه‌ها را ایمن و سالم نگه دارد. شیشه ایمنی برای کمک به محافظت از ساکنان ساختمان در برابر آسیب یا تلفات ناشی از علل تصادفی یا طبیعی طراحی شده است. 

  • خدمات اجرا و نصب شیشه سکوریت در محلات شمال تهران
  • خدمات اجرا و نصب شیشه سکوریت در محلات شرق تهران
  • خدمات اجرا و نصب شیشه سکوریت در محلات غرب تهران
  • خدمات اجرا و نصب شیشه سکوریت در محلات جنوب تهران
  • خدمات اجرا و نصب شیشه سکوریت در محلات مرکز تهران
خدمات اجرا و نصب شیشه سکوریت در محلات شمال تهران

شیشه سکوریت در تجریش، شیشه سکوریت در نیاوران، شیشه سکوریت در قلهک، شیشه سکوریت در دروس، شیشه سکوریت در زرگنده، شیشه سکوریت در جماران، شیشه سکوریت در ازگل، شیشه سکوریت در لویزان، شیشه سکوریت در مینی سیتی، شیشه سکوریت در سوهانک، شیشه سکوریت در حسین‌آباد، شیشه سکوریت در مبارک‌آباد، شیشه سکوریت در اقدسیه، شیشه سکوریت در زعفرانیه، شیشه سکوریت در آجودانیه، شیشه سکوریت در محمودیه، شیشه سکوریت در فرمانیه، شیشه سکوریت در کامرانیه، شیشه سکوریت در داودیه، شیشه سکوریت در دزاشیب، شیشه سکوریت در جردن، شیشه سکوریت در الهیه، شیشه سکوریت در ولنجک، شیشه سکوریت در اوین، شیشه سکوریت در ظفر، شیشه سکوریت در درکه، شیشه سکوریت در ونک

خدمات اجرا و نصب شیشه سکوریت در محلات شرق تهران

شیشه سکوریت در تهران نو، شیشه سکوریت در تهرانپارس، شیشه سکوریت در نارمک، شیشه سکوریت در شهرک امید، شیشه سکوریت در شهرک زیتون، شیشه سکوریت در سرخه حصار، شیشه سکوریت در پیروزی، شیشه سکوریت در گرگان، شیشه سکوریت در وحیدیه، شیشه سکوریت در کالاد، شیشه سکوریت در شمس‌آباد، شیشه سکوریت در حکیمیه، شیشه سکوریت در نیروی هوایی، شیشه سکوریت در نظام آباد، شیشه سکوریت در مجیدیه، شیشه سکوریت در حشمتیه، شیشه سکوریت در منصورآباد

خدمات اجرا و نصب شیشه سکوریت در محلات غرب تهران

شیشه سکوریت در جنت آباد، شیشه سکوریت در پونک، شیشه سکوریت در شهرک آزادی، شیشه سکوریت در ستارخان، شیشه سکوریت در آریاشهر، شیشه سکوریت در شهر زیبا، شیشه سکوریت در شهران، شیشه سکوریت در طرشت، شیشه سکوریت در گیشا، شیشه سکوریت در چیتگر، شیشه سکوریت در شهرک اکباتان، شیشه سکوریت در کوی بیمه، شیشه سکوریت در تهرانسر، شیشه سکوریت در حصارک، شیشه سکوریت در آزادی، شیشه سکوریت در فردوس، شیشه سکوریت در دهکده المپیک, شیشه سکوریت در شهرک امیر کبیر،شیشه سکوریت در  کن، شیشه سکوریت در وردآورد، شیشه سکوریت در شهرک گلستان، شیشه سکوریت در تهران ویلا، شیشه سکوریت در سعادت آباد، شیشه سکوریت در شهرک غرب، شیشه سکوریت در فرحزاد، شیشه سکوریت در چهار دیواری، شیشه سکوریت در جیحون، شیشه سکوریت در هاشمی، شیشه سکوریت در دامپزشکی، شیشه سکوریت در مهرآباد، شیشه سکوریت در سرو آزاد

خدمات اجرا و نصب شیشه سکوریت در محلات جنوب تهران

شیشه سکوریت در مشیریه، شیشه سکوریت در شهرک مسعودیه، شیشه سکوریت در افسریه، شیشه سکوریت در خانی آباد نو، شیشه سکوریت در نازی‌آباد، شیشه سکوریت در نعمت‌آباد، شیشه سکوریت در یاخچی‌آباد، شیشه سکوریت در امیربهادر، شیشه سکوریت در آذری، شیشه سکوریت در اتابک، شیشه سکوریت در خراسان، شیشه سکوریت در خزانه فلاح، شیشه سکوریت در خزانه بخارایی، شیشه سکوریت در شاپور، شیشه سکوریت در مولوی، شیشه سکوریت در سیروس، شیشه سکوریت در دروازه غار، شیشه سکوریت در جوادیه، شیشه سکوریت در یافت‌آباد، شیشه سکوریت در منیریه، شیشه سکوریت در امیریه، شیشه سکوریت در شوش، شیشه سکوریت در بازار تهران، شیشه سکوریت در شهرری، شیشه سکوریت در کوی سیزده آبان، شیشه سکوریت در دولت‌آباد، شیشه سکوریت در شهرک رسالت، شیشه سکوریت در بازار چینی فروشان، شیشه سکوریت در کیان شهر، شیشه سکوریت در یافت آباد

خدمات اجرا و نصب شیشه سکوریت در محلات مرکز تهران

شیشه سکوریت در یوسف آباد، امیرآباد، شیشه سکوریت در عباس‌آباد، شیشه سکوریت در جلفا، شیشه سکوریت در خواجه عبدالله، شیشه سکوریت در بهار شیراز، شیشه سکوریت در زرتشت، شیشه سکوریت در بهجت آباد، شیشه سکوریت در تخت جمشید (طالقانی)، شیشه سکوریت در تخت طاووس، شیشه سکوریت در سهروردی، شیشه سکوریت در آپادانا، شیشه سکوریت در توحید، شیشه سکوریت در جمهوری، شیشه سکوریت در نادری، شیشه سکوریت در استانبول، شیشه سکوریت در توپخانه، شیشه سکوریت در لاله زار، شیشه سکوریت در باغ صبا، شیشه سکوریت در فاطمی، شیشه سکوریت در آرژانتین، شیشه سکوریت در آذربایجان

×

سبد خرید